Milé děti, rodiče, kamarádi,

velmi vám děkuji za přízeň a návštěvy našich pokladů.

V době pandemie a omezených možností pohybu si myslím, že založení pokladů mělo smysl a splnilo svůj účel.

Snažila jsem se vymyslet i pár her, tajenek i ocenění a byla jsem mile překvapená, že to mělo mezi dětmi úspěch.

Moc bych chtěla poděkovat kamarádům, které má myšlenka taky nadchla, přidali se a vytvořili poklad na svém vlastním oblíbeném místě.

Vzhledem k tomu, že už pár z nabízených míst zeje prázdnotou, ráda bych tímto oznámila, že některé z pokladů nebudou pravidelně kontrolovány a doplňovány, tj, že je už nenajdete.

Bohužel se postupem času stalo, že poklady někdo vzal, vyhodil, znehodnotil a i když jsme mnohé doplňovali a obnovovali, tentokrát už zůstanou "začarované a ukryté navždy" (to jen jako nápad, kdyby se ptaly děti...😊...).

Ještě jednou děkuji za podporu a milá slova a přeji všem krásný podzim, zimu a vůbec krásný a veselý čas s dětmi, na procházkách či doma...😊

Katka

Pro radost našich dítek a uspokojení jejich zvídavých dušiček vznikl nápad na ukrytí tajných pokladů a byly (možná trochu amatérsky)  vytvořeny tyto stránky. Chceme taky podpořit společné procházky po naší krásné obci, proto se klidně můžete přidat a stát se  "strážci pokladu".
Umístěte na vhodném místě poklad, vybavte ho prvními drobnostmi,  deníčkem a tužkami. Pošlete fota, udání místa a zveřejníme další místo pokladu zde na stránkách. Zároveň uvítám krásné fotky Václavovic, pokud někdo vlastní a nevadilo by mu použití pro hlavičku stránek...:-)
Kontakt:

vaclavovickepoklady@seznam.cz
 

S velkou radostí jsme uvítali spolupráci se společností Webnode, která je podporovatelem projektu.

 

 


Procházky s dětmi po Václavovicích mohou být dobrodružné a plné očekávání či překvapení.

Možná děti budou za chvíli přemlouvat rodiče, že chtějí na procházku...:-)

V dnešní omezené době jsou procházky možná nejlepším a nejbezpečnějším pohybem....

Tak hurá do toho....:-)